ТОВ БК Вікторія - Ваша будівельна компанія
Відділ продажу
+38 (067) 18-888-18
Графік роботи
ПН-ПТ 9:00-18:00
Постачання
+38 (067) 784 8990
yaroslav.bkvictoria@gmail.com
ТОВ БК "Вікторія"

Камаз

Багатофункціональність і зручність - головні переваги автомобілів марки КАМАЗ. Перевезення негабаритних вантажів - складне завдання, вирішити яке можливо лише за допомогою використання спеціалізованої техніки. Для здійснення вантажоперевезень чудово підходять вантажівки марки КАМАЗ. Вони здатні транспортувати сипучі матеріали і масивні вироби. Застосування техніки КАМАЗ для перевезення вантажів в межах міста або між населеними пунктами України істотно спрощує завдання.
Можлива оренда автомобіля на будь-який термін. Прийнятна ціна послуг дозволяє використовувати машину для виконання широкого спектру робіт. Вантажівка чудово зарекомендував себе як в умовах доставки товарів по території одного великого міста, так і при транспортуванні вантажів на значні відстані.
Автомобіль оснащений кузовом типу самоскид, завдяки чому відмінно підходить для навантаження і вивантаження різних негабаритних і важких виробів. Це є важливою перевагою вантажівки, так як під час транспортування вантаж буде перебувати в безпеці. Товар вдасться доставити в цілісності й схоронності, адже наша компанія піклується про потреби своїх клієнтів і намагається зробити все можливе для того, щоб Ви були задоволені якістю наших послуг. Взявши вантажівку в прокат, клієнт отримує можливість перевезти будь-який вантаж. Вантажопідйомність КАМАЗа становить порядку п'ятнадцяти тонн, чого достатньо для навантаження масивних виробів. Крім того, вантажівка можна додатково укомплектувати причепом приблизно такою же місткості.
Машина добре підходить як для їзди по асфальтованих вулицях середньостатистичного міста, так і для пересування по ґрунтовим дорогах за містом. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете орендувати високоякісну і надійну спецтехніку для перевезення негабаритних вантажів і виконання будівельних робіт. Кваліфікований водій впорається з будь-якими труднощами, які можуть трапитися в дорозі. Сама машина відома своєю надійністю, до того ж перед виїздом наші механіки ретельно перевіряють стан автомобіля. З нашою підтримкою Ви зумієте вирішити багато завдань!

За деталями звертайтесь 093-827-04-40скачать dle 10.6фильмы бесплатно
16-06-2016, 23:13 / Оренда спецтехніки

ЖК Сонячний майдан (2 черга)

12 гру 2018 ,admin
Семиповерховий багатоквартирний будинок на...

КМ Карпатське-10

24 сер 2018 ,admin
КМ "Карпатське 10" - це комплекс зблокованих...

ЖК Сонячний майдан (1 черга)

09 гру 2017 ,admin
Шестиповерховий будинок на 40 квартир...
/
up